


3 822 ₴
Канальний вентилятор Binetti FDP-150 - використовують у припливно-витяжних системах вентиляції, які вимагають високого тиску, потужного повітряного потоку та низького рівня шуму.
Особливості
Пристрої дистанційного вмикання-вимикання (Опція)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Binetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 530 куб.м/год |
| Частота обертання | 2550 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 300 Па |
| Споживана потужність | 0.054 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Сила струму (А) | 0.22 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 227 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Висота | 208 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 150 мм |