



560 ₴
488 ₴
Перемикач обертів Вентс П2-10 - застосовується в системах вентиляції для увімкнення/вимкнення та регулювання швидкості обертання однофазних вентиляторів. Допускається керування кількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 10 А.
Конструкція та керування
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сила струму | 10 А |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Висота | 82 мм |