


620 ₴
500 ₴
Перемикач обертів Вентс П3-1-300 - застосовується в системах вентиляції для ввімкнення/вимкнення та регулювання швидкості обертання однофазних вентиляторів. Перемикання здійснюється ступінчасто. Сила струму не повинна перевищувати - 3 А.
Конструкція і керування
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 0.13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Сила струму | 3 А |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 88 мм |