

700 ₴
Регулятор обертів Вентс РС-1/010 - використовується для зміни продуктивності вентиляторів, обладнаних ЄС-моторами. Споживаний струм не перевищує - 5 мА.
Конструкція та керування
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 10~48 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Вага | 0.12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 0.1 Вт |
| Сила струму | 5 А |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Висота | 78 мм |