



1 881 ₴
Сенсорний перемикач обертів Вентс СП3-1 - застосовується в системах вентиляції для вмикання/вимикання та регулювання обертів на багатошвидкісних вентиляторах. Сила струму не повинна перевищувати - 1 А.
Конструкція і керування
Монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Вага | 0.138 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Сила струму | 1 А |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 88 мм |