



2 950 ₴
Витяжний канальний вентилятор Blauberg Tubo Plus 125 використовується для витяжної або припливної вентиляції житлових або комерційних приміщень.
Особливості
Монтаж

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 245 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 123 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 123 мм |