






540 ₴
Канальний вентилятор Dospel Euro 1 100 призначений для вентиляції житлових, офісних, громадських та невеликих промислових приміщень.
Особливості
Монтаж

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |