






800 ₴
Канальний вентилятор Dospel Euro 3 150 призначений для вентиляції житлових, офісних, громадських та невеликих промислових приміщень.
Особливості
Монтаж

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dospel |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Швидкість обертання | 2650 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 148 мм |
| Глибина | 111 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |