



815 ₴
Дверцята ревізійні Вентс Д 400x600 - це пристосування, які дозволяють приховати інженерні комунікації і при цьому, забезпечити необхідний доступ до обладнання. Ревізійні дверці зазвичай розміщують на кухнях, у ванних і туалетних кімнатах, у всіляких офісних і медичних приміщеннях - там, де більше всього інженерних мереж. Сучасні ревізійні дверці мають естетичним виглядом і дозволяють зробити доступ до комунікацій максимально непомітним.
Застосування
Конструкція
Монтажні особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Пластик |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип закривання | Защібка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 417 мм |
| Висота люка | 617 мм |
| Глибина люка | 30 мм |
| Ширина кришки | 373 мм |
| Висота кришки | 573 мм |