


2 260 ₴
Витяжний вентилятор Awenta Trox WXT125H із датчиком вологості - гарний варіант для установки в стелю, в невеликих санвузлах, ванних кімнатах, кухнях і житлових приміщеннях. А також в отвір вентиляційної шахти або короткий повітропровід.
Датчик починає роботу в разі перевищення встановленого рівня вологості (від ~40 % до ~90 %). Після зниження рівня вологості вентилятор продовжує роботу протягом часу, заданого таймером (від 3 до 30 хвилин). Для установки максимального рівня вологості необхідно встановити регулятор потенціометра в положення Нmax (90 %).
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 98 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 21 Па |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 29 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |