
3 991 ₴
Регулятор обертів вентилятора Ruck MTP 20 - плавний регулятор швидкості обертання вентилятора Ruck. Допускається управління декількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 2,5 А.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RUCK |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга мережі | 220~240 В, Дванадцять |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 2.5 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 74 мм |
| Висота | 83 мм |