


2 119 ₴
Триступінчастий регулятор обертів вентилятора Sentera Controls SMT-1-30-4C - призначений для полегшення управління однофазними багатоступеневими або багатошвидкісними двигунами. Працює безперебійно, не вимагаючи зовнішнього живлення. Розподіляє мережевий сигнал на різні виходи, забезпечуючи точне управління роботою двигуна в залежності від положення перемикача. Допускається управління декількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 3 A (індуктивний) або 10 А (резистивний).
Особливості
Керування 3-швидкісним АС вентилятором
Тришвидкісний двигун має три точки підключення на основній обмотці двигуна. Живлення може бути підключено до однієї з цих трьох точок. Швидкість двигуна залежить від точки підключення. Тому контролер для 3-швидкісного двигуна підключає мережеву напругу до одного з цих трьох контактів.
Принцип роботи потенціометра
Перемикач SMT-1-30-4C призначений для ручного керування швидкістю обертання тришвидкісних вентиляторів. Принцип роботи полягає в під'єднанні мережі 230 VAC або до пускової обмотки двигуна, або до однієї з точок під'єднання основної обмотки двигуна. Таким чином, 230 VAC під'єднується тільки до одного з трьох контактів. Це дає змогу регулювати швидкість вентилятора від мінімальної до максимальної в 3 етапи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sentera Controls |
| Країна виробник | Бельгія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 3 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Висота | 89 мм |