



1 300 ₴
Витяжний вентилятор Вентс 125 Д використовується для вентиляції туалету, ванни або кухні. Встановлюється у витяжний канал в стіні, можна монтувати в підвісну стелю. При стельовому монтажі патрубок з шахтою з'єднується невеликим повітроводом.
Конструкція
Електродвигун
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 56 Па |
| Сила струму (А) | 0.1 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Глибина | 101.5 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 12.5 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |