

2 400 ₴
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EAT100HT із таймером і датчиком вологості призначений для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти і в підвісній стелі. Також варто відзначити простоту в обслуговуванні: легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чистку вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор EAT100HT оснащений регулятором рівня вологості, за допомогою якого можна встановити рівень вологості від 60 до 90% і таймером затримки вимкнення (1 - 30 хв.). Вмикається автоматично в той час, коли в приміщенні досягається певний рівень вологості, або вмикається перемикачем. Вимикається після закінчення встановленого часу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2550 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.42 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |