

990 ₴
Теплова гармата Термія BGP1506-02-06 2000W має 3 режими роботи: як вентилятор, режим 1 кВт і 2 кВт. Прилад оснащений вбудованим термообмежувачем із самоповерненням, який забезпечує захист від перегріву. Гармата для допоміжного обігріву виробничих цехів, торгових павільйонів і споруд, складських приміщень, офісів, майстерень, гаражів, будівельних вагончиків, будівельних ділянок, ангарів.
Переваги тепловентилятора Термія BGP1506-02-06
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Тип | Електрична |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Продуктивність | 210 куб.м/год |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 1.05 кг |