

500 ₴
Повітропровід круглий пластиковий Вентс 1015 використовується для переміщення повітря в системі витяжної або припливної вентиляції. Може використовуватися з іншими елементами круглого перетину. Також за допомогою цього каналу можна з'єднати будь-який з витяжних вентиляторів побутової серії Вентс, Домовент з вентиляційною шахтою.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 103 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 103 мм |