

200 ₴
Повітропровід плоский пластиковий Вентс 5005 використовується для переміщення повітря в системі витяжної або припливної вентиляції. Може використовуватися з іншими елементами плоского перерізу. Ідеально підходить для використання між натяжною стелею.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 55x110 мм |