
133 ₴

| Розміри | a | D1 | a1 | D2 | b | b1 | L |
| мм | 113 | 103 | 110 | 100 | 59 | 55 | 137 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 55x110 мм |