
133 ₴
Перехід з плоского повітроводу на круглий Вентс 115 призначений для з'єднання безпосередньо пластикового плоского повітроводу 55х110 і круглого каналу діаметром 100 мм.

| Розміри | D | a | f | c x b |
| мм | 103 | 32 | 62 | 58x114 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Теплоізоляція | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір каналу | 55x110 мм |