
98 ₴

| Розміри | a | b | c | D | E | d | e |
| мм | 205 | 61 | 3 | 242 | 154 | 229 | 141 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Прямокутний |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 204 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 60х204 мм |