
128 ₴

| Розміри | a | b | c | D | E | d | e |
| мм | 126 | 172 | 3 | 113 | 65 | 65 | 60 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за матеріалом | Неметалевий |
| Теплоізоляція | Ні |
| Гнучкий повітропровід | Ні |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | 30 град. |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 60х120 мм |