


355 ₴
З'єднувач каналів Вентс 2129 із краплевловлювачем використовується для запобігання стікання невеликих об'ємів конденсату стінками повітропроводу.
Особливості

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Пластик |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 154 мм |
| Довжина | 136 мм |