



340 ₴
Витяжний ковпак Вентс МВ 152 ВК встановлюється на зовнішню стіну на вентиляційний отвір і під'єднується до витяжного повітроводу діаметром 150 мм. Ця модифікація вентиляційних решіток із зворотним клапаном використовується для витяжної вентиляції.


| Розміри | B | Ø D | L | L1 | L2 | H |
| мм | 186 | 150 | 15 | 35 | 101 | 142 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 150 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 186 мм |
| Довжина | 101 мм |
| Висота | 186 мм |