


3 197 ₴
Шумоглушник для вентиляції Вентс СР 200/900 призначений для поглинання шуму. У корпусі з оцинкованої сталі внутрішній простір заповнений негорючим звукопоглинальним матеріалом. Для з'єднання з іншими елементами вентиляційної системи передбачені сполучні фланці з гумовим ущільненням. Ця модель призначена для під'єднування з повітроводами або іншими елементами круглого перерізу з діаметром 200 мм. Довжина шумоглушника 900 мм.
| Зниження рівня шуму, дБ (октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| CР 200/900 | 3 | 7 | 11 | 20 | 39 | 23 | 8 | 7 |
Габаритні розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Круглий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 6.45 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 318 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 318 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 200 мм |