

12 113 ₴
Шумоглушник прямокутний Вентс СР 600х350 застосовується для поглинання шуму, що виникає при роботі вентиляційного устаткування і поширюється по повітроводах вентиляційних систем перерізом 600х350 мм. Довжина шумоглушника 950 мм. Шумоглушник прямокутний значно знижує рівень аеродинамічного шуму в повітроводі.
Корпус шумоглушника і оболонки пластин виготовлені з оцинкованої сталі. Пластини наповнені негорючим звукопоглинальним матеріалом із захисним покриттям, що запобігає видуванню волокон.
| Зниження рівня шуму, дБ(октавні смуги частот, Гц) | ||||||||
| 63 Гц | 125 Гц | 250 Гц | 500 Гц | 1000 Гц | 2000 Гц | 4000 Гц | 8000 Гц | |
| CР 600х350 | 3 | 5 | 11 | 22 | 25 | 29 | 24 | 21 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шумоглушника за формою воздуховода | Прямокутний |
| Тип шумоглушника по конструкції | Пластинчастий |
| Колір | Сірий |
| Вага | 28.7 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір каналу | 600х350 мм |