




6 068 ₴
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 100 - використовується в припливних і витяжних системах вентиляції комерційних, офісних та інших громадських або промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям.
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
Габаритні розміри

| Тип | мм | кг | |||||||
| D | D1 | B | B1 | L | L1 | L2 | L3 | ||
| ВКМ 100 Б | 99 | 245 | 301 | 261 | 195 | 20 | 20 | 30 | 2,1 |
| ВКМ 100 | 99 | 245 | 301 | 261 | 195 | 20 | 20 | 30 | 2,4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 279 куб.м/год |
| Частота обертання | 2840 об/хв |
| Споживана потужність | 0.06 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 0.28 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Висота | 254 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |