Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Застосування
- Вентилятори ВЕНТС ТТ ПРО ЕС поєднують у собі широкі можливості і високі технічні параметри осьових та відцентрових вентиляторів, забезпечуючи потужний повітряний потік і високий тиск, економічність та керованість ЕС-двигуна, швидкість, яка регулюється на 100 % і можливість підключення кількох вентиляторів до комп'ютерної системи керування, оснащеної сенсорами та датчиками.
- Використовуються у припливних та витяжних системах вентиляції, що вимагають енергозаощадження, керованості, високого тиску, потужного повітряного потоку, невисокого рівня шуму: в різних комерційних та промислових приміщеннях із підвищенною вологістю (санвузли, кухні), а також для вентиляції квартир, котеджів, магазинів, кафе.
- Сумісні з повітропроводами діаметром від 100 до 315 мм.
Конструкція
- Корпуси ТТ ПРО ЕС виготовлені з поліпропілену зниженої горючості.
- Знімний центральний блок із двигуном, крильчаткою і клемною коробкою кріпиться до патрубків за допомогою спеціальних хомутів на защіпках. Це робить обслуговування вентилятора максимально простим та зручним. Немає необхідності розбирати і демонтувати вентилятор повністю – достатньо вийняти центральний блок із корпусу та здійснити сервісне обслуговування.

- Вхідний патрубок оснащений колектором для плавного входу повітря у вентилятор.
- Завдяки конічній формі крильчатки і спеціально спрофільованим лопатям кругова швидкість повітряного потоку збільшується, забезпечуючи вищий тиск і продуктивність порівняно зі звичайними осьовими вентиляторами.
- Дифузор, спеціально спроектована крильчатка і спрямний апарат на виході корпусу вентилятора розподіляють повітряний потік таким чином, що забезпечується оптимальне поєднання характеристик – висока продуктивність і збільшений тиск при низькому рівні шуму.
Електродвигун
- Використовуються високоефективні електронно-комутовані (ЕС) мотори постійного струму. Такі мотори є на сьогодні найбільш передовим рішенням у галузі енергозаощадження.
- ЕС-мотори характеризуються високою продуктивністю і оптимальним керуванням у всьому діапазоні швидкостей обертання.
- Безперечною перевагою електронно-комутованого мотора є високий ККД (досягає 90 %).

Регулювання швидкості
- Керування вентилятором здійснюється за допомогою зовнішнього керівного сигналу 0-10 В (регулювання продуктивності здійснюється залежно від рівня температури, тиску, задимленості та інших параметрів).
- Вентилятори можна об'єднувати в єдину комп'ютерну мережу керування. Програмне забезпечення дозволяє з високою точністю керувати роботою об'єднаних у мережу вентиляторів. На дисплей комп'ютера виводяться всі параметри системи, і за необхідності можна задати індивідуальний режим роботи для кожного вентилятора в мережі.
Монтаж
- Вентилятори призначені для канального монтажу в повітропроводі відповідного діаметра в будь-якій точці вентиляційної системи та під будь-яким кутом.
- Корпус вентилятора оснащений пласкою монтажною пластиною, за допомогою якої вентилятор кріпиться до стіни.
- Підключення до мережі електроживлення та установка мають виконуватися згідно з інструкцією та електричною схемою, наведеною на клемній коробці.
- В одній системі можливе встановлення декількох вентиляторів паралельно для збільшення продуктивності або послідовно для збільшення робочого тиску.
|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 300 куб.м/год |
| Частота обертання | 3680 об/хв |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
|
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Висота | 241 мм |
|
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |