
590 ₴
Гнучкий повітропровід Вентс Полівент 660/102/6 використовується в системах вентиляції для витяжки повітря з температурою від -18 до +70°С.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Полівінілхлорид |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Товщина стінки | 0.065 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 70 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -18 град. |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 6000 мм |