



3 003 ₴
Осьовий вентилятор Домовент ВКОМц 250 призначений для роботи витяжної або припливної вентиляції, де потрібна висока продуктивність при низькому опорі системи. Здатний розвивати хорошу продуктивність з високим ККД і малими витратами на споживання енергії. До вентилятора можна підключати відносно невеликі по довжині повітроводи.
Особливості
Регулювання швидкості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1070 куб.м/год |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.068 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Вага | 1.7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Сила струму (А) | 0.48 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 262 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 262 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 262 мм |