


84 957 ₴
Кухонний вентилятор Вентс КСК 355 2Д використовується для витяжної вентиляції приміщень кухні ресторану, їдальні або печей Josper. Вентилятор здатний видаляти гаряче повітря, що містить жир, з температурою до 120°С і максимальною продуктивністю 6185 м3/год. Може бути встановлений як усередині приміщень, так і зовні на вулиці. Для зменшення рівня шуму в корпусі вентилятора використовується шумоізоляція мінеральною ватою 50 мм. У цій моделі вентилятора використовується трифазний двигун.
Для ізоляції від шуму та втрат тепла корпус вентилятора виготовлено з оцинкованої сталі з використанням мінеральної вати товщиною 50 мм. Для зручності сервісного обслуговування та миття вентилятора передбачено блок двигун-крильчатка, що відкривається на шарнірах.
Для герметичного з'єднання з повітропроводами на фланцях вентилятора передбачено гумове ущільнення. Монтажна рама виконана з віброгасниками.
У вентиляторі використовується трифазний двигун з короткозамкненим ротором і сталева відцентрова крильчатка з вперед загнутими лопатками. Двигун не потребує обслуговування і оснащений вбудованими термоконтактами з виводами для підключення до зовнішнього пристрою захисту від перегріву. Клас обмотки ізоляції двигуна F. Тип захисту IP 54.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Продуктивність | 6185 куб.м/год |
| Частота обертання | 2652 об/хв |
| Споживана потужність | 3.145 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Рівень шуму | 54 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 120 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип електродвигуна | Асинхронний трифазний |
| Сила струму (А) | 6.12 |
| Шумоізольоване виконання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 727 мм |
| Висота | 764 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 355 мм |