



1 700 ₴
Головні переваги - це невисока ціна, висока якість, наявність терморегулятора, а також можливість регулювання потужності.
Особливості
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підтримання температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Наявність ніжок | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 3.3 кг |