




3 330 ₴
Витяжний канальний вентилятор Blauberg Tubo 150 використовується для витяжної або припливної вентиляції житлових або комерційних приміщень.
Особливості
Монтаж

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blauberg |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 295 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.41 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Ширина | 148 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 148 мм |