







2 400 ₴
Безшумний вентилятор Вентс Квайт 100 В зі шнурковим вимикачем - це витяжний вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Може використовуватися для стельового монтажу.
Конструкція
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 97 куб.м/год |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Максимальний робочий тиск | 44 Па |
| Сила струму (А) | 0.049 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 26 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |