






3 247 ₴
Безшумний вентилятор Вентс Квайт 125 Т із таймером - це витяжний вентилятор у стильному дизайні з новим рівнем комфорту для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Може використовуватися для стельового монтажу.
Конструкція
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 17 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.78 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 73 Па |
| Сила струму (А) | 0.11 |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 27 мм |
| Розмір патрубка | 123.5 мм |