



1 244 ₴
Витяжний вентилятор Домовент 125 Тиша Л обладнаний двигуном на підшипниках зі зворотним клапаном. Використовується для вентиляції в приміщеннях санвузла, ванної кімнати або кухні. Вентилятор можна встановити у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід.
У разі встановлення вентилятора безпосередньо в шахту переконайтеся, що від патрубка вентилятора до стінки шахти достатньо просторо для нормальної роботи вентилятора. Це впливає на продуктивність і рівень шуму. Усі місця з'єднань вентилятора з повітропроводом необхідно герметизувати за допомогою хомутів, герметиків.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Домовент |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 160 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний робочий тиск | 64 Па |
| Сила струму (А) | 0.11 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 21 мм |
| Розмір патрубка | 123.5 мм |