







2 111 ₴
Витяжний вентилятор Вентс 100 Бейс ТН з датчиком вологості та таймером використовується для витяжної вентиляції приміщень санвузла, ванної кімнати та кухні. Вентилятор встановлюється у вентиляційну шахту безпосередньо або через невеликий за довжиною повітропровід перетином 100 мм. Також допускається монтаж у підвісну стелю.
Дизайнерський вентилятор використовується з декоративною панеллю (купляєтсья окремо), яка встановлюється на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора.

Конструкція
Електродвигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 29 Па |
| Сила струму (А) | 0.09 |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 13 мм |
| Розмір патрубка | 99 мм |