



23 799 ₴
Водонагрівач Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 - електричний побутовий водонагрівач від французького бренду Атлантик. Це класичний циліндричний бойлер вертикального монтажу об'ємом 200 літрів, який добре підійде для сім'ї з 5 і більше людей або невеликого офісу. Новий бойлер отримав більш сучасний дизайн, збільшену потужність нагрівального елемента та підвищений ресурс.
Стеатитовий «сухий» нагрівальний елемент
Бойлер Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 - оснащений стеатитовим «сухим» ТЕНом. Використання подібних нагрівальних елементів має низку переваг у порівнянні зі звичайними ТЕНами. Стеатитові ТЕНи не контактують безпосередньо з водою, завдяки тому, що знаходяться у спеціальній сталевій захисній колбі.
Таке інженерне рішення забезпечує більш ефективну тепловіддачу від ТЕНу воді та зменшує кількість відкладень накипу. Важливою перевагою є також те, що для заміни нагрівального елемента не потрібно зливати воду з бойлера, що спрощує цю сервісну процедуру.
Швидке нагрівання води з 15 ⁰C до 65 ⁰C за 5 годин 44 хвилини. Максимальна температура нагріву води у цьому бойлері становить 65 ⁰C.
Надійність
Внаслідок використання високоякісної сталі для виготовлення бака та його покриття захисною емаллю з додаванням цирконію забезпечується дуже великий термін експлуатації бака (7 років), при заміні захисного магнієвого анода згодного зазначеного тимчасового періоду - 1 раз на 2 роки. Цей водонагрівач можна підключати до водопроводів із будь-якою жорсткістю води.
Економічність
Використання щільної пінополіуретанової теплоізоляції в даній моделі забезпечує мінімальні втрати тепла від нагрітої води, завдяки чому значно знижено енергоспоживання.
Управління
Цей бойлер отримав простіший та зручніший регулятор температури із 5 варіаціями нагріву води.
Безпека
Бойлер Atlantic Steatite Central Domestic Wall Mounted 200 оснащений захисним термостатом, який забезпечує захист від перегріву. Клапан скидання надлишкового тиску, для ситуацій якщо тиск перевищить значення 8 бар.
Габаритні розміри становлять 1475 мм висоти та 530 мм у діаметрі, вага без води - 45 кг.
Гарантія
Виробник надає гарантію у 2 роки на електричну частину та 7 років на бак, якщо дотримуються умови заміни захисного магнієвого анода згідно з графіком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2.2 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 344 хв |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1475 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Глибина | 530 мм |