


2 359 ₴
Гравітаційна вентиляційна решітка Турбовент ГРВ 650х650 застосовується у вентиляційних припливно-витяжних системах для перекриття каналів під час вимкнення вентилятора. У закритому положенні гравітаційні решітки забезпечують захист від протитечії, у відкритому положенні забезпечують найменший опір для проходу повітря. Монтується решітка на плоску поверхню з боку вхідного/вихідного каналу. Кріплення здійснюється за допомогою фланця решітки, всі місця з'єднання фланця герметизують, щоб уникнути втрат повітря.
Переваги гравітаційної решітки Турбовент ГРВ
Габаритні розміри
| Модель | A, мм | B, мм | Розмір внутрішнього перерізу (C), мм |
D, мм | E, мм |
Кількість |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ГРВ 250 | 350 | 275 | 250х250 | 40 | 3 | 3 |
| ГРВ 300 | 400 | 325 | 300х300 | 40 | 3 | 3 |
| ГРВ 350 | 450 | 375 | 350х350 | 40 | 3 | 4 |
| ГРВ 400 | 500 | 425 | 400х400 | 40 | 3 | 4 |
| ГРВ 450 | 550 | 475 | 450х450 | 40 | 3 | 5 |
| ГРВ 500 | 600 | 525 | 500х500 | 40 | 3 | 5 |
| ГРВ 550 | 650 | 575 | 550х550 | 40 | 3 | 6 |
| ГРВ 650 | 750 | 675 | 650х650 | 40 | 3 | 6 |
| ГРВ 700 | 800 | 725 | 700х700 | 40 | 3 | - |
| ГРВ 750 | 850 | 775 | 750х750 | 40 | 3 | - |
| ГРВ 850 | 950 | 875 | 850х850 | 40 | 3 | - |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина: | 40 мм |
| Висота | 650 мм |
| Тип повітророзподільника | Витяжної |