






2 873 ₴
Витяжний вентилятор Вентс РО 125 ТН Л на підшипниках із датчиком вологості для санвузлів, душових, кухонь та інших побутових приміщень. Датчик починає роботу в разі перевищення встановленого рівня вологості Н, який становить від ~60 % до ~90 %. Після зниження рівня вологості Н вентилятор продовжує роботу протягом часу, заданого таймером, який становить від 2 до 30 хвилин. Для встановлення максимального рівня вологості необхідно встановити регулятор потенціометра в положення Нmax (90 %).
Застосування
Конструкція
Електродвигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 174 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 17.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.74 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 51 Па |
| Сила струму (А) | 0.117 |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 34 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |