



2 208 ₴
Вентилятор для витяжки Вентс 125 ПФ Л на підшипниках призначений для видалення повітря з приміщень ванної кімнати, туалету, кухні. Може використовуватися для стельового монтажу.
Конструкція
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.58 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 55 Па |
| Сила струму (А) | 0.1 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 166 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |