




2 740 ₴
Вентилятор для витяжки Вентс 150 ПФ Л на підшипниках призначений для видалення повітря з приміщень ванної кімнати, туалету, кухні. Може використовуватися для стельового монтажу.
Конструкція
Двигун
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 292 куб.м/год |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP34 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 86 Па |
| Сила струму (А) | 0.13 |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 188 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |