






Відправка з 30 травня 202618 878 ₴
Вентилятор Helios MiniVent M1/150 F із датчиком вологості - автоматична вентиляція без використання вимикача. Ідеальне рішення для приміщень із високим рівнем вологості. Закрита лицьова панель повністю приховує забруднений впускний отвір вентилятора. Комплектується герметичним зворотним клапаном. Може використовуватися для вентиляції ванних кімнат, туалетів та інших невеликих приміщень.
Датчик вологості
Таймер працює в 2-х режимах
Особливості
Глибина патрубка
Модель має низку позитивних якостей: компактні розміри; ефективна робота; низьке енергоспоживання; невимогливий монтаж і технічне обслуговування; тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helios |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 260 куб.м/год |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 76 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 48 мм |
| Розмір патрубка | 145 мм |