

34 001 ₴
Канальний вентилятор TD-250/100 ECOWATT (90-260V 50/60Hz) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Вентилятори Soler&Palau ТD-250/100 ECOWATT можуть використовуватись у різних будівлях. Вони є найекономічнішими, оскільки споживають мінімальну кількість електроенергії. Це унікальні агрегати, які не мають аналогів на сучасному ринку.
Рекомендації щодо застосування
Моделі даної серії в процесі експлуатації дозволяють регулювати швидкість їх роботи від 10 до 100%. Так як корпус виробу виготовляється з надміцного пластику, його застосування можливе практично в будь-яких умовах.
Конструкція
Крильчатка та корпус агрегату виготовляються із пластику вищої якості. Конструкція виробів влаштована так, що витяг блоку двигуна може здійснюватися без демонтажу повітроводів. Низька шумність приладів та тривалий термін їхньої служби забезпечується завдяки використанню шарикопідшипників. У підшипниках вентилятора використовується спеціальне мастило, яке дозволяє експлуатувати виріб тривалий час без обмежень.
Комплектація
Будь-який круглий канальний вентилятор Soler&Palau ТD-ECOWATT поставляється в комплекті з безщітковими електричними двигунами постійного струму. Це дозволяє значно знизити споживання електроенергії за високої продуктивності. Канальні вентилятори Soler&Palau ТD-ECOWATT оснащуються всією необхідною для прямого підключення до мережі змінного струму електронікою.
Електродвигуни
Завдяки тому, що у Soler&Palau ТD-ECOWATT відсутній контакт між статором та ротом, робота пристроїв економічна, надійна та тривала. Крім того, агрегати із серії ТD-ECOWATT дозволяють економити до 70% електроенергії також завдяки таким конструктивним особливостям, як: використання в серії діагональних лопаток; безщітковий двигун.
Обслуговування
Обслуговування виробів передбачає регулярне чищення. Корпус приладів має конструкцію, яка дозволяє швидко зробити лікування двигуна без демонтажу повітроводу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Частота обертання | 2480 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 150 Па |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 188 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Висота | 238 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пожежобезпечне виконання | Так |
| Діаметр вхідного патрубка | 100 мм |