
77 300 ₴
Канальний вентилятор TD-2000/315 SILENT (230V 50/60HZ) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Канальний вентилятор TD-2000/315 SILENT (230V 50/60HZ) - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Круглі канальні вентилятори із серії ТD-SILENT широко використовуються для вентиляції приміщень із високими вимогами до зниженого рівня шуму. Як правило, це школи, лікарні та інші подібні установи. Це максимально тихі вентилятори, швидкістю обертання яких можна керувати.
Рекомендації щодо застосування
Круглі канальні вентилятори TD-SILENT мають усі переваги відцентрових вентиляційних приладів, оскільки забезпечують великий тиск на виході. З іншого боку, пристрої схожі і з осьовими моделями, головні переваги яких: низький шум, велика витрата повітря та габаритні розміри. Крім того, агрегати можна монтувати і у вертикальному, і горизонтальному положенні.
Конструкція
soler palau td-silent конструкція вентилятора
Вироби цієї серії виробляються у трьох типорозмірах. Корпус пристрою виготовлений із надміцного подвійного пластику, між шарами якого знаходиться звукоізолююче покриття. Оскільки пристрій постачається в комплекті з діагональними лопатками, у процесі їхнього руху виникають звукові хвилі. Під певним кутом вони проходять крізь внутрішній перфорований корпус, і долаючи шумопоглинаючий матеріал, гасять гул, що виникає, практично на 100 %. Для того, щоб унеможливити вібрацію, на патрубках Soler&Palau серії ТD-SILENT є гумові ущільнювачі.
Електродвигун
Вироби серії комплектуються однофазними, двошвидкісними електродвигунами, які мають вбудований захист від перегріву та функцію регулювання швидкості напругою.
Обслуговування
У процесі експлуатації вентилятор слід періодично очищати. Для цього передбачено обертання зовнішньої клемної коробки на 360 градусів. Процес монтажу канального вентилятора із серії ТD-SILENT спрощений за рахунок наявних хомутів із гумовими вставками. Вони дозволять легко витягнути корпус з кріплення і одночасно гасять вібрацію від пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Тип каналу | Круглий |
| Продуктивність | 1760 куб.м/год |
| Частота обертання | 2680 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 700 Па |
| Споживана потужність | 0.297 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 432 мм |
| Довжина | 825 мм |
| Висота | 373 мм |