
96 000 ₴
Канальний вентилятор TD-2000/315 SILENT ECOWATT (230V50/60HZ) VE - рішення для подачі та витяжки повітря з вище середньою витратою повітря. Можливе керування швидкістю вентилятора за рахунок регулятора швидкості. Може приєднатися до повітроводів: круглого, прямокутного, квадратного перерізу. Підходить для житлових, комерційних та промислових об'єктів.
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 SILENT ECOWATT (230V 50/60) ідеально поєднує у собі високу енергоефективність та тиху роботу (25 дБ).
За рахунок цих якостей вентилятор підходить для приміщень із особливими вимогами до рівня шуму. Тому вентилятори Сайллент часто встановлюють до офісів, салонів, кав'ярень, освітніх закладів тощо. Завдяки малим габаритам його зручно монтувати навіть за підшивною стелею.
У поєднанні з технологіями погашення шуму робота пристрою стає для оточуючих непримітною, але від цього не менш ефективною, адже продуктивність моделі становить 1660 м 3 /год.
Особливості конструкції
TD-2000/315 SILENT ECOWATT складається з:
знімного монтажного кронштейна;
внутрішнього перфорованого та зовнішнього корпусів;
шумопоглинаючого матеріалу із скловолокна;
крильчатки з діагональними лопатками;
однофазного двигуна.
Обидва корпуси виготовляються з листової сталі, а для захисту від корозії їх покривають епоксидно-поліефірною фарбою. Щоб запобігти передачі вібрації на стіни і перетіканню повітря, на хомутах розташовані спеціальні ущільнювачі з гуми. Хомути знімні, що полегшує монтаж та обслуговування.
Для зниження рівня шуму вентилятори оснащені шумоподавлюючим шаром зі скловолокна, який, у поєднанні з шумопоглинаючим тунелем та дифузором на вході, майже повністю гасить усі звукові хвилі.
Вентилятор Soler&Palau TD-2000/315 SILENT ECOWATT (230V 50/60)
Двигун
Електродвигун вентиляторів серії ECOWATT має підвищені показники ефективності на низькій швидкості при витраті повітря 790 м 3 /год споживання становить 41 Вт. Відразу оснащений захистом від перегріву та всією електронною начинкою для підключення до електромережі безпосередньо. Ступінь захисту – IP44.
Регулювання
REBECOWATTУ клемній коробці розташований потенціометр, завдяки якому можна встановлювати швидкість обертання вентиляторів, починаючи з мінімального значення 10%, і до 100%.
Також додатково можна придбати зовнішній потенціометр REBECOWATT або підключити до іншого сигналу 0-10В (для цього є спеціальні контакти).
Монтаж
Моделі вентиляторів Soler&Palau TD SILENT ECOWATT дуже легко встановлюються та обслуговуються за рахунок знімних хомутів та монтажного кронштейна. Пристрій можна прикріплювати до поверхні у будь-якому положенні. Цьому сприяє і зовнішня клемна коробка із захистом класу IP 55.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Споживана потужність | 0.247 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Тип каналу | Круглий |
| Частота обертання | 2520 об/хв |
| Максимальний робочий тиск | 725 Па |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 432 мм |
| Висота | 373 мм |
| Довжина | 825 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Продуктивність | 1660 м3/год |