



34 800 ₴
Сучасний кондиціонер бізнес-класу Tosot Smart Inverter, який об'єднав у собі всі необхідні функції кліматичного обладнання, сучасний дизайн і розширені можливості з управління. Топова енергозберігаюча комплектація з технологією G10.
Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tosot |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 55 кв.м |
| Потік повітря | 850 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 24 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1314 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1302 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 224 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 842 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 31.5 кг |