






5 537 ₴
Вентилятор Soler&Palau Silent-300 CZ - одна з найпопулярніших моделей на ринку малошумних витяжних вентиляторів.
Модифікації:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 280 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Споживана потужність | 29 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35.5 мм |
| Розмір патрубка | 150 мм |