

6 300 ₴
Теплова гармата Термія АО ЕВО 6,0/0,4 (3х400В) ТП Р - це промисловий обігрівач, який призначений для тривалої експлуатації. Потужність 6 кВт підходить для опалення невеликих приміщень, обігрівач має компактні розміри, міцний металевий корпус, зручну ручку для переміщення, ступінчасте регулювання потужності (4 кВт/6 кВт) і вбудований терморегулятор. Можуть працювати як в приміщеннях, де зовсім немає опалення, так і в приміщеннях, де рівень температури повітря не достатній. Сфера використання: опалення невеликих цехів, виробничих приміщень, майстерень, СТО, торгових павільйонів, теплиць, гаражів, складів та магазинів.
Конструкція і принцип роботи
Конструкція теплової гармати Термія Термія АО ЕВО являє собою циліндричної форми корпус, всередині якого знаходиться блок нагрівачів (ТЕНи) і вентиляторний вузол. Вентилятор проганяє холодне повітря через нагрівачі, в результаті чого, на виході, створюється спрямований, сконцентрований і високопродуктивний потік теплого повітря.
Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 400 куб.м/год |
| Теплова потужність | 6 кВт |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Висота | 306 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Вага | 9.9 кг |