

8 600 ₴
Теплова гармата Термія АТ ЕВО 12,0/0,8 (3х400В) ТП К - це промисловий обігрівач, який призначений для тривалої експлуатації. Потужність 12 кВт підходить для опалення невеликих приміщень, обігрівач має компактні розміри, міцний металевий корпус, зручну ручку для переміщення, ступінчасте регулювання потужності (6 кВт/12 кВт) і вбудований терморегулятор. Можуть працювати як в приміщеннях, де зовсім немає опалення, так і в приміщеннях, де рівень температури повітря не достатній. Сфера використання: опалення невеликих цехів, виробничих приміщень, майстерень, СТО, торгових павільйонів, теплиць, гаражів, складів та магазинів. Площа: 125 м2
Конструкція і принцип роботи
Конструкція теплової гармати Термія Термія АО ЕВО являє собою циліндричної форми корпус, всередині якого знаходиться блок нагрівачів (ТЕНи) і вентиляторний вузол. Вентилятор проганяє холодне повітря через нагрівачі, в результаті чого, на виході, створюється спрямований, сконцентрований і високопродуктивний потік теплого повітря.
Переваги
Функції
Безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 800 куб.м/год |
| Теплова потужність | 12 кВт |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 523 мм |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 586 мм |
| Вага | 15.5 кг |