




8 775 ₴
Вентилятор Soler&Palau Silent-200 CRZ Silver (із таймером) - популярна модель на ринку малошумних витяжних вентиляторів.
Модифікації:
Аеродинаміка:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.77 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Розмір патрубка | 120 мм |